Vývoj aplikací a webových stránek

Vyvineme pro vás na zakázku aplikace pro internet, Windows i pro Linux. Pomůžeme vám se zpracováním rozsáhlých souborů dat. Vyrobíme pro vás webové stránky.

Chci vědět více »

Správa linuxových serverů

Pomůžeme vám s údržbou a správou linuxových serverů. Vybudujeme a budeme pro vás udržovat výpočetní infrastrukturu podle vašich potřeb (e-mail, sdílené disky…)

Chci vědět více »

Aipha

»Artificial Intelligence Photovoltaic Analyser« automaticky rozeznává různé typy závad a provozních stavů na fotovoltaických elektrárnách. Vyhodnocuje práci fotovoltaické elektráry v průběhu mnoha let.

Chci vědět více »

Z firemního blogu

Veřejná IPv6 adresa pro libovolné zařízení připojené do IPv4 sítě

Zapsal Petr Bravenec dne 04.10.2021

Ve světě máme spoustu různých zařízení, která jsou „připojená“ k internetu, ale jsou schovaná za NATem, nemají veřejnou IP adresu a jejich alespoň částečné zpřístupnění vyžaduje množství odborné práce od lokálního administrátora. Jak taková zařízení dostat na plnohodnotný internet? Může mít i takové zařízení veřejnou IP adresu? Může!

Práce s umělou inteligencí není jednoduchá. Proč?

Zapsal Petr Bravenec dne 25.08.2021

Zvládnutí umělé inteligence není tak jednoduché, jak by se mohlo jevit z různých online kurzů nebo knih. Na jaké překážky lze narazit?

Nvidia DeepStream v Jetson Nano – cesta k levnému AI systému

Zapsal Petr Bravenec dne 16.08.2021

Nvidia nabízí řadu počítačových desek Jetson pro zpracování videa umělou inteligencí včetně sofwarové platformy DeepStream.

Starší zápisky »

Hobrasoft s.r.o. | Kontakt