Vývoj aplikací a webových stránek

Vyvineme pro vás na zakázku aplikace pro internet, Windows i pro Linux. Pomůžeme vám se zpracováním rozsáhlých souborů dat. Vyrobíme pro vás webové stránky.

Chci vědět více »

Správa linuxových serverů

Pomůžeme vám s údržbou a správou linuxových serverů. Vybudujeme a budeme pro vás udržovat výpočetní infrastrukturu podle vašich potřeb (e-mail, sdílené disky…)

Chci vědět více »

Aipha

»Artificial Intelligence Photovoltaic Analyser« automaticky rozeznává různé typy závad a provozních stavů na fotovoltaických elektrárnách. Vyhodnocuje práci fotovoltaické elektráry v průběhu mnoha let.

Chci vědět více »

Z firemního blogu

Dioflex - sledování výroby

Zapsal Petr Bravenec dne 17.02.2022

Pro firmu Dioflex vyvíjíme systém pro sledování výroby. S laskavým svolením firmy Dioflex vám můžeme ukázat výrobní prostory a pochlubit se, s čím firmě Dioflex pomáháme.

Statistika: Pozor na aritmetický průměr

Zapsal Petr Bravenec dne 07.02.2022

Aritmetický průměr dost často nevyhovuje pro reálná data. Proč?

Veřejná IPv6 adresa pro libovolné zařízení připojené do IPv4 sítě

Zapsal Petr Bravenec dne 04.10.2021

Ve světě máme spoustu různých zařízení, která jsou „připojená“ k internetu, ale jsou schovaná za NATem, nemají veřejnou IP adresu a jejich alespoň částečné zpřístupnění vyžaduje množství odborné práce od lokálního administrátora. Jak taková zařízení dostat na plnohodnotný internet? Může mít i takové zařízení veřejnou IP adresu? Může!

Starší zápisky »

Hobrasoft s.r.o. | Kontakt