Vývoj software na zakázku

V naší firmě se zabýváme především vývojem aplikací na zakázku. Zákazník za námi přijde s požadavkem a my jsme schopní mu vytvořit a zprovoznit hotovou aplikaci.

Na co klademe důraz

Co umíme vyvinout

Věcí, které jsme pro své zákazníky nebo pro své vlastní potřeby vyvinuli, je veliká spousta. Namátkou:

Použité technologie

Specifikem programátorské práce a nakonec i celé dnešní doby je potřeba se neustále vzdělávat a učit se nové věci. Berte proto, prosím, seznam použitých technologií jen jako orientační ukázku toho, co máme zvládnuté alespoň na jedničku. Při vývoji jsme se pokaždé museli naučit i spoustu věcí okolo – například komunikační protokoly (SIP, Modbus), zpracování dat (statistiku), fotovoltaiku, základ astronomie (osvit fotovoltaických panelů), formáty elektronických knížek a spoustu dalšího:

Co od nás dostanete

Uvědomujeme si, že jsme firma mladá a malá. Zákazníkům se proto snažíme minimalizovat riziko s používáním našich aplikací a záleží nám na tom, aby bylo možné používat náš software i bez nás.

Jak víte, za co zaplatíte

Vývoj software je z velké části ruční práce, u které je velmi obtížné dopředu určit přesnou cenu. Proto svým zákazníkům účtujeme svůj čas strávený na vývoji jejich aplikace. Aby zákazníci neměli pocit, že pouze sedíme ve své kanceláři a dloubeme se v nose, mohou získat o naší práci velmi podrobný přehled:

Názorný příklad

Kolik to bude stát

U vývojových prací si účtujeme od 700 Kč na hodinu. Ze zkušeností dokážeme obvykle alespoň přibližně odhadnout výslednou cenu.

Hobrasoft s.r.o. | kontakt